Terem

Пітер Терем (Peter Terem) – доктор, професор міжнародних відносин, завідувач кафедри міжнародних відносин і дипломатії Університету Матея Бела (Банська Бистриця, Словаччина). Має понад  15-річний професійний досвід в управлінні проектами наукових дослідженнях. Автор великої кількості наукових праць у реферованих наукових виданнях.

E-mail: peter.terem@umb.sk

Stempniewski

Томаш Степневські (пол. Tomasz Stępniewski) – доктор габілітований (Польська академія наук, Варшава, Польща), завідувач кафедри Східних студій, доцент кафедри політичних наук факультету соціальних наук Люблінського католицького університету ім. Івана Павла II та Інституту Східно-Центральної Європи (IESW), Люблін. Наукові інтереси зосереджені на міжнародних відносинах у Співдружності Незалежних Держав, впливі Росії на ситуацію пострадянських держав, Східної Польщі й Європейського Союзу та міжнародної безпеки. Стипендіат Українського наукового інституту при Гарвардському університеті. Автор книги: Normative Influence. The European Union, Eastern Europe and Russia, (Lublin-Melbourne 2012, wspólnie z dr Małgorzatą Klatt).

temp white spaceE-mail: tomasz.stepniewski5@gmail.com

Juptner

Пітер Юптнер (чеськ. Petr Jüptner) – кандидат політичних наук, викладач факультету соціальних наук, директор Інституту політичних досліджень Карлового університету (Прага, Чехія). Член Правління Чеської політологічної асоціації (ČSPV). Найновіша книжка: Debating directly elected mayors in the Czech Republic: Political games and missing expertise? In Sweeting.D. (ed.) Directly elected mayors in urban governance. Impact and practice. 1. vyd. Bristol: Policy Press, 2017.

E-mail: juptner@fsv.cuni.cz

Juptner

Ян Харват (чеськ. Jan Charvát) – доктор політичних наук, викладач Інституту політичних наук Карлового університету в Празі (Чеська Республіка). Має понад 10-річний професійний досвід викладання та участі в управлінні проектами. Автор низки наукових праць у реферованих наукових виданнях. Працював радником у Міністерстві юстиції та Міністерстві регіонального розвитку.

E-mail: charvatj@centrum.cz

Brunclick

Мілош Брунклік (чеськ. Miloš Brunclík) – доктор політичних наук, викладач Інституту політичних наук Карлового університету в Празі (Чеська Республіка). Має понад 10-річний професійний досвід викладання та є автором низки наукових праць у реферованих наукових виданнях. Головний редактор наукового журналу «Acta Politologica».

E-mail: milos.brunclik@fsv.cuni.cz