shevchuk

Шевчук Дмитро Михайлович – доктор філософських наук, доцент, декан гуманітарного факультету Національного університету «Острозька академія», відповідальний секретар серії «Філософія» Наукових записок «Острозької академії». Досліджує проблеми сучасної політичної філософії, методології гуманітарних наук, соціокультурні процеси у Центрально-Східній Європі. Найновіша книжка – «Смисл і межі політичного: філософська інтерпретація» (Острог, 2014)

E-mail: dmytro.shevchuk@oa.edu.ua

Curriculum Vitae (CV)

lebediuk

Лебедюк Віталій Миколайович – кандидат наук з державного управління, доцент, декан факультету політико-інформаційного менеджменту Національного університету «Острозька академія», керівник ГО «Школа політичної аналітики «Поліс». Досліджує проблеми сучасної порівняльної політології, методології дослідження, політичних партій та виборчих систем країн Європейського союзу, розвитку політичних інститутів у країнах Центрально-Східній Європі.

E-mail: vitalii.lebediuk@oa.edu.ua

Curriculum Vitae (CV)