У вересні 2019 року розпочато виконання третього етапу проекту Міжнародного Вишеградського Фонду, спрямованого на імплементацію навчального курсу «Компаративні студії демократизації: транзитивна політика в країнах V4 та Україні» для студентів спеціальності «Політологія» кафедри політології та національної безпеки Національного університету «Острозька академія». Третій етап проекту триватиме з 1 вересня 2019 року по 30 червня 2020 року. Імплементація дисципліни «Компаративні студії демократизації: транзитивна політика в країнах V4 та Україні» для студентів кафедри політології та національної безпеки Національного університету «Острозька академія» здійснюється за навчальним планом спеціальності «Політологія» на 2019–2020 навчальний рік в межах якого лекції з курсу читають запрошені лектори з університетів країн Вишеградської групи.

21 та 22 листопада 2019 року, в межах проекту “The Comparative Studies of Democratization: Transition Politics in V4 countries and Ukraine” за сприяння Вишеградського фонду V4EaP Visegrad University Studies Grant No. 61610036 відбулися відкриті лекції головного редактора рецензованого журналу «Acta Politologica», доктора політичних наук, викладача Інституту політичних наук Карлового університету в Празі – Мілоша Брункліка.

«Це дуже хороша можливість обмінятися досвідом з українськими колегами та студентами щодо особливостей демократичних перетворень в країнах Вишеградської четвірки. Мені дуже сподобалась атмосфера та активна участь студентів в дискусії під час лекцій», - зазначив запрошений лектор Мілош Брунклік.

Цей проект став можливим завдяки V4EaP Visegrad University Studies Grant №61610036 від Міжнародного вишеградського фонду. Проект співфінансують уряди Чехії, Угорщини, Польщі та Словаччини за допомогою вишеградських грантів Міжнародного вишеградського фонду. Місія фонду полягає в просуванні ідеї щодо сталого регіонального співробітництва в Центральній Європі.