21 грудня 2019 року відбулися лекційні заняття в межах третього етапу (третього року) реалізації проекту Міжнародного Вишеградського Фонду, спрямованого на імплементацію навчального курсу «Компаративні студії демократизації: транзитивна політика в країнах V4 та Україні» для студентів спеціальності «Політологія» кафедри політології та національної безпеки Національного університету «Острозька академія».

Гостьовий лектор:

Томаш Стемпнєвський (Tomasz Stępniewski) – доктор габілітований (Польська академія наук, Варшава, Польща), завідувач кафедри Східних студій факультету соціальних наук Люблінського католицького університету ім. Івана Павла II (Люблін, Польща). Наукові інтереси зосереджені на міжнародних відносинах у Співдружності Незалежних Держав, впливі Росії на ситуацію пострадянських держав, Східної Польщі й Європейського Союзу та міжнародної безпеки.