4 грудня 2017 року відбулася панельна дискусія «Польща і Україна в процесах трансформації, інтеграції та безпекових викликів Центральної та Східної Європи» з метою більш глибшого обговорення проблематики трансформаційних процесів у країнах Вишеградської групи. Особлива увага була зосереджена на політичних, економічних та без пекових питаннях у взаєминах України, Польщі та інших країн Центральної та Східної Європи в контексті гібридних загроз.

В панельній дискусії взяли участь:

Бартош Юзьвік (Bartosz Jozwik) – завідувач кафедри міжнародних економічних відносин Люблінського католицького університету ім. Івана Павла II (Польща). Його цікавить взаємозв’язок між економічним зростанням та процесом європейської інтеграції.

Томаш Стемпнєвський (Tomasz Stępniewski) – доктор габілітований (Польська академія наук, Варшава, Польща), завідувач кафедри Східних студій факультету соціальних наук Люблінського католицького університету ім. Івана Павла II (Люблін, Польща). Наукові інтереси зосереджені на міжнародних відносинах у Співдружності Незалежних Держав, впливі Росії на ситуацію пострадянських держав, Східної Польщі й Європейського Союзу та міжнародної безпеки.

Віталій Лебедюк – кандидат наук з державного управління, доцент, декан факультету політико-інформаційного менеджменту Національного університету «Острозька академія», керівник ГО «Школа політичної аналітики «Поліс». Досліджує проблеми сучасної порівняльної політології, методології дослідження, політичних інститутів, політичних партій та виборчих систем посткомуністичних країн.

Дмитро Шевчук – доктор філософських наук, доцент, проректор з науково-педагогічної роботи Національного університету «Острозька академія», відповідальний секретар серії «Філософія» Наукових записок «Острозької академії». Досліджує проблеми сучасної політичної філософії, методології гуманітарних наук, соціокультурні процеси у Центрально-Східній Європі.