лекція

16 та 17 листопада 2017 року відбулися лекційні заняття в межах першого етапу (першого року) реалізації проекту Міжнародного Вишеградського Фонду, спрямованого на імплементацію навчального курсу «Компаративні студії демократизації: транзитивна політика в країнах V4 та Україні» для студентів спеціальності «Політологія» кафедри політології та національної безпеки Національного університету «Острозька академія». Заняття провів гостьовий лектор:

Пітер Терем (Peter Terem) – доктор, професор міжнародних відносин, завідувач кафедри міжнародних відносин і дипломатії Університету Матея Бела (Банська Бистриця, Словаччина). Має понад  15-річний професійний досвід в управлінні проектами наукових дослідженнях. Автор великої кількості наукових праць у реферованих наукових виданнях.

лекція2

лекція3